quinny moodd wozek

Szukasz pierwszego, a może już kolejnego wózka dla swojej pociechy? W ofercie wielu sklepów można znaleźć nowoczesne i lekkie wózki dziecięce różnego typu, począwszy od spacerówek, wózków głębokich, wózków wielofunkcyjnych 2w1, 3w1, a także różne modele przeznaczone dla bliźniąt. Wśród tych propozycji można znaleźć najwyższej jakości wózki dla dzieci, pochodzące od znanych i cenionych na całym świecie producentów wózków dziecięcych, a to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach. Koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Wózek dziecięcy – Quinny Moodd

Wózek dziecięcy przeznaczony jest do przewożenia dziecka przez rodziców. Stanowi to jeden z najważniejszych przedmiotów, jaki jest potrzebny w pierwszym etapie życia dziecka. Najczęściej jest używany od urodzenia do ok. 2-3 roku życia dziecka.

Za sprawą tego, że wózki dziecięce można kupić w stosunkowo niskich cenach, jak na długość czasu, którą mają nam, a właściwie naszemu dziecku lub naszym dzieciom posłużyć. Pozwala to na sprawowanie opieki nad maluszkami w znacznie łatwiejszym i przyjemniejszym sposobie, niż kiedyś. Z wózkiem najczęściej kojarzą nam się najpiękniejsze momenty życia naszego dziecka, począwszy od pierwszej przejażdżki ze szpitala do domu, przez pierwszy spacer, a zakończywszy na chwili, w której dziecko zdecydowanie woli poruszać się na własnych nóżkach.

wózek quinny moodd

https://https://pixabay.com/pl

Zanim jednak postanowicie wybrać się na swój pierwszy spacer w życiu, należy rozprawić się z pewnymi dylematami – jaki wózek dla dziecka kupić? I tutaj z pomocą przychodzi nasz wpis, oraz mnóstwo świetnych doradców, którzy każdego dnia służą pomocą w doborze idealnego wózka dla Waszego maleństwa.

Wózki wielofunkcyjne – wózek Quinny Moodd

Wózek wielofunkcyjny zapewnia pełną mobilność dla naszych dzieci, już niemal od pierwszych dni, aż do 3 roku życia. Wózki wielofunkcyjne dostępne są w postaci stelaża, na którym osadza się gondolę, bardzo często w komplecie występuje również siedzisko spacerowe, w wersji klasycznej, które można zastosować, gdy nasze dziecko zaczyna już siadać, ponieważ można je rozłożyć w bardzo szerokim zakresie, od pozycji płaskiej – leżącej, aż po pozycję kubełkową – siedzącą.

Zestawy 3 w 1 – Quinny Moodd 3w1

Prawie każdy z wózków wielofunkcyjnych, posiada możliwość połączenia go z bezpiecznym i właściwie dobranym fotelikiem samochodowym, który jest przystosowany dla dzieci w przedziale wagowym od 2 do 13 kg wagi. Dzięki temu w zestawach powstają wózki 3w1, które można dodatkowo rozbudować o specjalną bazę pod fotelik, tworząc tym samym zestaw 4w1.

Wózki spacerowe – Quinny Moodd spacerówka

quinny moodd spacerówka

https://https://pixabay.com/pl

Nie ma to jak wózek spacerowy o niskiej wadze, jeśli chodzi o wiosenne spacery, dalekie wojaże, czy też bieganie. Oczywiste jest, że kobiety na co dzień również potrzebują zmian na lepsze, to tak samo jak mężczyźni, raz na jakiś czas pragną zmiany samochodu na droższy i chcą korzystać z bardziej wyśrubowanych rozwiązań. Bo która z mam nie chciałaby posiadać wózka Quinny Moodd, Maclaren XLR, XT w wersji BMW, czy też Baby Jogger?

Wózki bliźniacze – spacerówki quinny moodd

Dla podwójnych szczęściarzy w sklepach można znaleźć również produkty, które umożliwią odpowiednie dobieranie i dopasowywanie do własnych potrzeb funkcjonalnych i przede wszystkim komfortowych – podwójnych wózków. Jest to ogromne wyzwanie, ale z drugiej strony, bez nich życie mogłoby być nudne. A taka technologia zapewnia wcale nie mniejsze możliwości, niż np. wózek pojedynczy.

Nowoczesne i wyselekcjonowane wózki moodd dla dzieci

Wózki, z których korzystały nasze mamy lub babcie, to zupełnie inna bajka w porównaniu do tych, które możemy aktualnie zakupić dla naszych dzieci. Zmieniło się mnóstwo rzeczy, sama technologia poszła znacznie do przodu, tak jak również miało to miejsce w przypadku innych technicznych urządzeń, czy też pojazdów mechanicznych. Wózki dziecięce znacznie odbiegają od tych, które można było spotkać w przeszłości, technologia ich wykonania jest nieporównywalna z tą, jaką produkowało się wózki jeszcze jakiś czas temu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here