bibs smoczki opinie
https://pixabay.com/pl

Bibs, to duńska marka, która specjalizuje się w produkcji smoczków dla dzieci, które mają za zadanie działać na nie uspokajająco. Produkty firmy Bibs, wytwarzane są przy użyciu organicznego kauczuku hewea, który nie dość, że jest antyalergiczny, to w dodatku jest również antytoksyczny, może być z całą pewnością stosowany nawet w przypadku niemowląt, ponieważ jest dla niech w 100% bezpieczny. Smoczki Bibs można używać już od pierwszego dnia życia dziecka. Dzięki ich niezwykle eleganckiemu designowi i dużej prostocie – smoczki doskonale wpasowują się do ostatnio modnego stylu retro, wyróżniając się tym samym, bardzo przyciągającym uwagę i oryginalnym wyglądzie.

BIBS smoczek

Smoczek wydaje się być nieodłącznym elementem kojarzonym z malutkim dzieckiem. Zresztą ma on dla malucha ogromne znaczenie, ponieważ wspomaga realizację odruchów ssania, działa również cuda przy uspakajaniu, czy też rozładowywaniu negatywnych emocji. Może okazać się niezastąpionym, gdy nasze dziecko źle się czuje z powodu gorączki lub problemów z układem pokarmowym, np. zielonej kupki u niemowlaka. Rozważania nad tym, jaki smoczek jest najlepszy dla naszego dziecka, chyba nigdy nie będą miały końca, warto jednak stawiać na bezpieczne produkty, jakimi są smoczki Bibs.

BIBS – smoczki najwyższej jakości

Pomimo że zdarzają się sytuacje, w których opiekunowie obierają sobie za cel, jak najszybsze oduczenie dziecka ssania smoczka, to należy przyznać, że wiele osób zawdzięcza mu naprawdę, bardzo dużo dobrego. Każde dziecko ma bardzo silny odruch ssania, który wiąże się również m.in. z naturalnym nawykiem ssania piersi matki. Ta czynność ma również na celu przypominanie o bliskości z matką, działając uspokajająco i kojąco na maluszka. Warto również zwrócić szczególną uwagę, na walor rozwijający smoczków, ponieważ mają one na celu m.in. pomoc w ćwiczeniu mięśni.

bibs smoczek
https://pixabay.com/pl

Smoczek jest produktem, które dziecko wkłada do buzi. Dlatego niezwykle istotna jest w tym przypadku bardzo wysoka jakość materiałów, oraz niezwykle staranne wykończenie. Nie bez powodu rodzicom, polecane są smoczki Bibs, które są połączeniem wszystkich cech, jakimi powinien charakteryzować się idealny smoczek, a w dodatku spełnia wymogi wszystkich europejskich norm.

Smoczki Bibs, na tle standardowych smoczków wyróżniają się przede wszystkim bardzo naturalnym wyglądem. Nie znajdziemy w nich BPA, ftalanów, czy PVC – czyli wszystkich substancji, które najczęściej powodują u dzieci uczulenia i alergie. Smoczki Bibs, to produkt w 100% organiczny, dzięki zastosowaniu bardzo bezpiecznego kauczuku z drzew Hevea.

Uspakajające smoczki mogą być używane już od pierwszego dnia życia dziecka. Dzięki specjalnie zaprojektowanym osłonkom umożliwiają oddychanie maluszkowi, a także chronią przed możliwymi odparzeniami, oraz powstawaniem przypadkowych wybroczeń, które w późniejszym okresie mogą okazać się dosyć uciążliwe.

smoczek bibs m
https://pixabay.com/pl

Dzięki użyciu w produkcji specjalnego kauczuku – smoczki Bibis są bardzo elastyczne, co jest dużym ułatwieniem, dla wszystkich pociech i zapewnia im wygodne ssanie. Przy tym smoczki pozostają bardzo trwałe, przez co nawet w przypadku częstego wypadania, nie będą ulegały uszkodzeniom. Smoczek można wyczyścić w bardzo łatwy sposób, wystarczy do tego jedynie woda z odrobiną mydła.

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać, korzystając z tego produktu, wiąże się z wymianą smoczka co najmniej raz na 30 dni. Dzięki temu mamy szansę na utrzymanie kształtu wielkości smoczka w oryginalnym rozmiarze, w przeciwnym wypadu smoczek ma szanse puchnąć – co należy do jednych z cech charakterystycznych naturalnego kauczuku. Jeżeli zaniedbamy tę kwestię, to dziecko może mieć w przyszłości problemy z akceptacją nowego smoczka.

Smoczek BIBS – to się opłaca!

W wielu sklepach można również skorzystać z opcji zakupu wielopaków ze smoczkami Bibs, które są znacznie bardziej opłacalne pod względem cenowym, niż standardowe pojedynczo pakowane egzemplarze. A przecież rodziców nie trzeba o tym przekonywać, że smoczki należą do jednej z najbardziej zużywalnych dziecięcych rzeczy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here