Peruka naturalna – Twoje nowe włosy

0
539

Nowoczesne peruki oferowane przez czołowych producentów godnie zastępują utracone pukle. Starannie produkowane, zazwyczaj ręcznie, fryzury na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od wyrastających z głowy włosów – miękko się układają, tak samo załamują światło, reagują na czynniki zewnętrzne (na przykład wilgoć). Peruki naturalne tkane są z materiału różnego pochodzenia. Największą popularnością w naszej szerokości geograficznej cieszą się modele z dziewiczych włosów słowiańskich. Miękkie, lśniące pasma są delikatne, a jednocześnie odporne na uszkodzenia.

Co ważne, łodyga włosów naturalnych wykorzystywanych do produkcji peruk pokryta jest łuskami. Ochronna powłoka sprawia, że włosy nie niszczeją pod wpływem kontaktu z wysoką temperaturą. Nowoczesną perukę naturalną można więc dowolnie stylizować – czesać, modelować, kręcić i prostować. Starannie pielęgnowana będzie służyła przez wiele lat.

Solidna baza to podstawa

Kupując nową perukę, zwróć uwagę nie tylko na włosy, ale również na bazę – element, który będzie miał kontakt ze skórą głowy. Ważne jest, żeby wewnętrzna strona peruki nie powodowała podrażnień ani dyskomfortu. Doskonałą, coraz popularniejszą alternatywą dla baz z tiulu jest mikroskóra – cienkie tworzywo przypominające ludzką tkankę. Mikroskóra idealnie przylega do skalpu, przepuszcza powietrze, jest hipoalergiczna i nie powoduje odparzeń.

Solidna, nowoczesna peruka – zaufaj ekspertom

swojej pierwszej peruki może budzić wiele pytań i wątpliwości. Jeśli chcesz mieć pewność, że zakupione włosy będą dobrze dobrane do Twoich potrzeb, skorzystaj z usług profesjonalnego salonu świadczącego usługi na wysokim poziomie. Wykwalifikowany doradca dobierze cięcie, kolor, strukturę i gęstość nowej peruki do Twojej urody, starannie dopasuje jej wielkość, nauczy Cię poprawnie ją zakładać oraz udzieli cennych wskazówek na temat pielęgnacji. Co ważne, wśród produktów dostępnych w salonach perukarskich znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby odpowiednio zadbać o nowe włosy – stojaki, grzebienie, szampony, balsamy, taśmy czy mgiełki antystatyczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here