Polecane zabiegi

Zainteresowanie zabiegami oferowanymi przez kliniki estetyczne rośnie, ale osoby korzystające z takich miejsc często narzekają na to, że trudno jest znaleźć nowoczesną klinikę zatrudniającą doświadczonych specjalistów i korzystającą z nowoczesnego sprzętu. To natomiast jest istotne ze względu na bezpieczeństwo pacjentów oraz skuteczność przeprowadzanych zabiegów.

  1. Czy medycyna estetyczna to dobry wybór?
  2. Jakie zabiegi oferuje klinika estetyczna?
  3. Polecana klinika medycyny estetycznej

Na szczęście wystarczy wybrać Bclinique, aby można było od razu trafić w ręce specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Osoby, które miały okazję poddawać się tu zabiegom z zakresu medycyny estetycznej chwalą sobie również wyjątkowo przyjazną atmosferę. Nic więc dziwnego, że wspomniana klinika medycyny estetycznej jest chętnie wybierana nie tylko przez mieszkańców Olsztyna, ale również przez osoby mieszkające w pobliskich miastach.

Czy medycyna estetyczna to dobry wybór?

W dziedzinie medycyny estetycznej co jakiś czas wprowadzane są nowe rozwiązania, które pozwalają odzyskać zdrowy wygląd skóry. Tym samym zabiegi medycyny estetycznej można polecić wszystkim osobom, które chcą usunąć niedoskonałości skóry (blizny, zmarszczki, rozstępy), poprawić jej jędrność i elastyczność, a także wymodelować ciało. Zanim jednak będzie można przystąpić do zabiegu, konieczne jest odbycie konsultacji, podczas której lekarz medycyny estetycznej dobierze odpowiedni zabieg.

Jakie zabiegi oferuje klinika estetyczna?

Lista zabiegów oferowanych przez gabinet medycyny estetycznej jest bardzo zróżnicowana, więc każdy może tu znaleźć coś dla siebie. Jeżeli natomiast chodzi o to, które zabiegi są najczęściej przeprowadzane w gabinetach medycyny estetycznej, na pewno warto wspomnieć o:

  • ATR, czyli autologiczny wypełniacz tkankowy – zabieg stosuje się w celu wypełnienia ubytków tkankowych, co poprawia elastyczność skóry i przy okazji pozwala zredukować zmarszczki,
  • HIFU – w tym zabiegu wykorzystuje się fale ultradźwiękowe do przeprowadzania liftingu skóry. Dzięki temu, że medycyna estetyczna opiera się w tym przypadku na nowoczesnym sprzęcie, efekt zabiegu może się utrzymywać nawet przez dwa lata.
  • Rewitalizacja – chodzi o wstrzykiwanie preparatów o działaniu odmładzającym.
  • Laser CO2 – bezpieczny sposób na pozbycie się blizn potrądzikowych oraz innych niechcianych zmian skórnych. Zabieg przeprowadzony przez doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej to najlepszy sposób na pozbycie się kompleksów.
  • Radiofrekwencja mikroigłowa – bardzo skuteczny zabieg wykorzystywany do leczenia starych blizn oraz rozstępów. Więcej na jego temat można przeczytać na stronie https://bclinique.pl/lista-zabiegow/radiofrekwencja-mikroiglowa/.

Polecana klinika medycyny estetycznej

Wszystkie wspomniane zabiegi w Bclinique są przeprowadzane przez najlepszych specjalistów z doświadczeniem w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej. Przekłada się to na dużą skuteczność i zadowolenie pacjentów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here