5 sposobów na naturalne powiększenie biustu

Nie jesteś zadowolona z rozmiaru swoich piersi, ale nie chciałabyś tak od razu poddawać się specjalistycznej operacji biustu? W takim razie wypróbuj to, co naturalne. Poniższe sposoby powiększania biustu nie wymagają od ciebie pójścia pod skalpel.

1 – dieta bogata w tłuszcze

Zacznij od diety! Co prawda nie jest to sposób na Powiększenie biustu naturalnie, bo dieta nie zmieni rozmiaru twojego biustu (no chyba, że podwyższysz jej kaloryczność i w ten sposób przytyjesz), ale może wpłynąć bardzo pozytywnie na kondycję skóry piersi. A to ważne, by biust był nie tylko duży, a przede wszystkim atrakcyjny. W tym celu stosuj dietę bogatą w nienasycone kwasy tłuszczowe. Czerp je z orzechów, olejów roślinnych i tłustych ryb (np. łososia bądź makreli).

2 – ćwiczenia klatki piersiowej

Naturalne metody powiększania biustu często opierają się na jakiejś aktywności fizycznej. I to one działają chyba najskuteczniej. Mięśnie klatki piersiowej występują tuż pod tkanką tłuszczową tworzącą biust i to one mogą w delikatny sposób jak gdyby „wypchnąć” ją do przodu. Ćwicz więc klatkę i nie martw się o to, że rozrośniesz się jak mężczyzna. To ci akurat nie grozi.

3 – regularne masaże

A co powiesz na odprężające i zarazem skutecznie działające masaże? Powiększenie biustu naturalnie można osiągnąć poprzez regularne masowanie okolic piersi. Zajmuj się takim masażem sama lub… poproś o niego swojego partnera. Ważne jest to, by masaż był wykonywany kolistymi ruchami.

4 – zimne prysznice

Pozostając w temacie masaży, jeden ze skuteczniejszych ich wariantów możesz wykorzystać podczas brania codziennego porannego prysznicu. Wystarczy, że strumień zimnej wody skierujesz na swoje piersi i tym strumieniem będziesz je polewać, ponownie wykonując okrężne ruchy. Domowe sposoby powiększania biustu bywają tak samo skuteczne co „metody” chirurgiczne, a masaż strumieniem jest tego idealnym przykładem. Dla wzmocnienia efektów zabiegu możesz też naprzemiennie stosować strumień ciepłej i chłodnej wody.

5 – specjalistyczna pielęgnacja

Na sam koniec pozostaje ci jeszcze zaplanować swoją pielęgnację. Pielęgnacyjne naturalne metody powiększania biustu tylko pogłębią efekty wypracowane przy pomocy wyżej opisanych technik. Nie musisz natomiast używać jakichś wielce specjalistycznych produktów. Zwykłym balsamem do ciała też świetnie wypielęgnujesz skórę piersi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here