Jak rozwinąć swój biznes z pomocą doświadczonego dystrybutora elektroniki

To prawda, że pandemia pogłębiła, a być może wręcz wywołała ogólnoświatowy kryzys gospodarczy. Warto jednak zwrócić uwagę, że w czasie w którym wiele biznesów upada, wiele innych kwitnie lub rozwija się zupełnie od podstaw. I wcale nie są tylko giganci produkujący szczepionki, wystarczy pomyśleć o tak banalnym przykładzie jak produkcja i sprzedaż maseczek, pulsoksymetrów czy sprzętu wspomagającego pracę zdalną.

Jakie biznesy obecnie się rozwijają?

Trzeba podkreślić, że w czasie pandemii część biznesów, które nawet mają potencjał rozwoju, napotyka trudności. Wynikają one z przestojów produkcyjnych w fabrykach poddostawców, przerwanych łańcuchach dostaw etc. Nie zmienia to jednak faktu, że obecnie dystrybucja oprogramowania i elektroniki jest przedmiotem zwiększonego zainteresowania. Komputery do zdalnej pracy i nauki, słuchawki, telefony i tablety a także aparatura medyczna niemogąca obyć się bez komponentów elektronicznych są przedmiotem zainteresowania konsumentów indywidualnych oraz przedsiębiorców i rządów. Zwiększony popyt sprawia jednak, że o ile dystrybucja oprogramowania nie jest tak mocno zaafektowana dostępnością komponentów elektronicznych, to jednak każdy Dystrybutor elektroniki boryka się w tej chwili z terminową realizacją zamówień.

Sprawdzony dystrybutor elektroniki na trudne czasy

W obliczu ograniczonej dostępności komponentów i systemów embedded tym bardziej istotna jest współpraca z najlepszymi dostawcami elektroniki i software’u. Jednym z godnych polecenia dystrybutorów jest firma Computer Controls. Wieloletnie doświadczenie na międzynarodowych rynkach, szwajcarski rodowód oraz bogata historia współpracy z wiodącymi dostawcami rozwiązań dla elektroniki stanowi o sile tej marki. Jakby tego było mało to Computer Controls oferuje znacznie więcej.

Computer Controls – oferta

W ofercie Computer Controls znajdziemy profesjonalne oprogramowanie wspomagające pracę elektroników i projektantów. Ponadto zaopatrzymy się tutaj w komponenty elektroniczne najwyższej jakości wytwarzane przez znanych na świecie producentów. Na tym jednak oferta się nie wyczerpuje. Na klientów oczekujących gotowych rozwiązań lub pragnących zbudować produkty z gotowych podsystemów czekają przyrządy pomiarowe oraz systemy embedded. Co ważne, w ofercie zawiera się wsparcie w rozwoju oprogramowania do systemów embedeed, a przyrządy pomiarowe mogą być używane mobilnie oraz w laboratoriach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here