Instax mini 9

Jeżeli jesteś tradycjonalistką i tęsknisz za zdjęciami analogowymi z ważnych dla Ciebie uroczystości lub podróży, a dodatkowo posiadasz w sobie odrobinę z gadżeciarza, który nieustannie wypatruje nowinek technologicznych, niezależnie od tego, jakie są tego przyczyny, z pewnością zachwycają Cię jedne z najnowszych aparatów kompaktowych, jakimi są – instax mini 9. Sprawdź, czy jest jeszcze coś, o czym nie wiesz jeśli chodzi o ten rodzaj aparatów.

Natychmiastowe zdjęcia – aparaty kompaktowe

W życiu każdego człowieka przydarzają się pewne okazje, które chcielibyśmy upamiętnić, są to zazwyczaj bardzo ważne uroczystości rodzinne, takie jak chrzciny, ślub, jak i również wspólnie spędzone wakacje z rodziną. Aby pamiątki z tych wydarzeń mogły przyjąć formę fizyczną, a nie jedynie wersję elektroniczną na aparacie lub telefonie, warto wyposażyć się w tradycyjny aparat kompaktowy.

Nowoczesne aparaty kompaktowe w większości przypadków, są aparatami natychmiastowymi, oznacza to, że tuż po wykonaniu zdjęcia, można je mieć w formie papierowej, bez konieczności wizyty w salonie fotograficznym. Dzięki nim można tworzyć niepowtarzalne kolaże ze zdjęć, zamieszczając ich w albumie lub przywieszając na ścianie. Jest to również doskonały pomysł na obdarowywanie swoich bliskich. Aparaty natychmiastowe są bardzo łatwe w użyciu, a przy okazji posiadają wiele przydatnych funkcji, m.in. regulację jasności, tryb selfie, oraz automatyczną kontrolę ekspozycji.

Tradycyjne aparaty kompaktowe – Zestawy Instax mini 9

Instax mini

https://pixabay.com/pl

W wielu sklepach oferujących asortyment z zakresu RTV i AGD można znaleźć aparaty kompaktowe, które są dostępne również w zestawach. Co oznacza, że przy jednym zakupie, oprócz samego urządzenia, znajdują się w zestawie również specjalne wkłady, które są przeznaczone właśnie do tego konkretnego modelu, często zestaw powiększony jest również o futerał, dzięki któremu można bezpiecznie transportować instax. Sprawia to, że posiadając taki zestaw, od razu możemy zabrać go na określoną uroczystość, daleką wyprawę lub uwiecznić cudowne momenty z naszego codziennego życia. Koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepów oferujących tradycyjne aparaty kompaktowe i pozwól, aby ważne chwile zostały z Tobą na dłużej.

Aparat natychmiastowy – instax mini 9

Sam wygląd aparatu, jak i również jego obsługa zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nawet osoby, które stawiają swoje pierwsze kroki w fotografii, nie miały z jego obsługą najmniejszych problemów. Aparat drukuje fotografie niemal natychmiast po jej zrobieniu. Jest to nie tylko ogromna frajda dla wszystkich osób, które uczestniczą w robieniu zdjęcia, ale również dla osoby, która go wykonuje. Retro styl fotografii analogowej, już teraz może zamienić się w wyjątkowe hobby.

Instax mini 9 ma dużą przewagę nad aparatami analogowymi, największą z nich jest fakt, że już w kilka sekund można mieć wydrukowane zdjęcie na papierze fotograficznym, a poza tym nie trzeba dodatkowo płacić za wywołanie filmu.

Bardzo łatwe selfie – Instax mini

Instax

https://pixabay.com/pl

Za pomocą lusterka, które umieszczone jest z przodu obudowy, w niewielkiej odległości od obiektywu, można bardzo precyzyjnie ustawić kadr, tuż przed zrobieniem określonego zdjęcia.

Przystawka do robienia zbliżeń – Instax mini 9

Specjalna nasadka umożliwia wykonanie zdjęć z bardzo bliskiej odległości (minimalna odległość od fotografowanego obiektu wynosi 35 cm).

Ogniskowa w Instax mini

Obiektyw aparatu, który znajduje się w instax mini 9 wyposażony jest w 60 mm ogniskową, która świetnie nadaje się do fotografii komputerowej. Dzięki temu zostaje zachowana  odpowiednia perspektywa i rysy twarzy, a dodatkowo nie powoduje zniekształceń.

Tryb jasnej tonacji – Instax mini 9

Za pomocą pokrętła jasności można ustawić – tryb jasnej tonacji – który spowoduje, że zrobione przez Ciebie zdjęcia będą charakteryzowały się bardziej miękkimi kolorami.

Instax mini – 3 kroki do zrobienia zdjęcia

  1.     Włącz aparat – za pomocą przycisku, który umieszczony jest przy obiektywie
  2.     Przekręć pokrętło – do momentu podświetlenia się pozycji
  3.     Zrób zdjęcie – gotowe!
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCasio G Shock
Następny artykułHortensja bukietowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here