Tanie kubki z plastiku

Nie raz kubeczki plastikowe jednorazowe sprawdzały się w wielu sytuacjach. Przede wszystkim podczas wycieczek lub pikników. Dodatkowo w takich kubkach podawane są napoje na różnych festynach i tego typu imprezach organizowanych w plenerze. Kubeczki zajmują bardzo mało miejsca, a do tego są tanie. Funkcjonalność kubeczków jest ogromna. Można je wykorzystywać nie tylko do picia, ale nawet podczas zabawy z dzieckiem.

Plastikowe kubki w różnych wariantach

Przede wszystkim kubki jednorazowe plastikowe można kupić w różnych kolorach. Najbardziej klasyczne są kubki transparentne oraz białe. Ten rodzaj kubków jest również najtańszy. Trochę droższe są kubki kolorowe, a nawet z nadrukami. Zarówno kubeczki plastikowe jednokolorowe jak i takie, na których są postacie z bajek cieszą się dużym zainteresowaniem. Najczęściej są one kupowane np. na imprezy okolicznościowe dla dzieci. Urodziny czy inne imprezy typu festyn rodzinny sprzyjają właśnie podawaniu napojów w plastikowych naczyniach.

Mocne i wytrzymałe kubki plastikowe

Kubki wykonane są z materiału jakim jest polipropylen. Jest on mocne i wytrzymałe oraz odporna nawet na wysokie temperatury. Dlatego większość z kubeczków jednorazowych może być przeznaczonych do kontaktu z gorącymi napojami o temperaturze nawet 70°. Ponadto kubki to są bezpieczne dla środowiska bo są gotowe do ponownego przetworzenia. Zastosowanie takich kubków jest bardzo duże. Nawet podczas wizyty u stomatologa dostajemy w kubku jednorazowym wodę do przepłukania jamy ustnej po zabiegu. Jednak zdecydowanie najczęściej Kubki jednorazowe plastikowe używane są w barach i knajpach. Używane są również do dystrybutorów na wodę zimną oraz w automatach z napojami. Kubki plastikowe można zakupić różnej objętości. Najbardziej klasyczne to takie kubeczki z plastiku, które przeznaczone są na 200 ml napoju. Jednak sprzedaży dostępne są również mniejsze pojemności, nawet 50 ml. Te kubki są wykorzystywane często w szpitalach, do podawania pacjentom lekarstwa. Najtańsze są kubki o klasycznej pojemności. Ponadto atrakcyjniejsza cena zawsze dotyczy większej ilości sztuk w jednym opakowaniu. Zaletą kupowania dużej ilości kubków jest to, że nie zajmują one wiele miejsca, a zawsze mogą się przydać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here