dafi butelki
Caucasian young woman's half-length portrait on yellow studio background. Beautiful female model in white shirt. Concept of human emotions, facial expression. Drinking water from the bottle.

Dafi jest producentem poręcznych butelek służących do picia wody, które są wielokrotnego użytku, dzięki wymiennemu co miesiąc filtrowi, który odpowiada za usuwanie zapachu i smaku chloru, występującego w wodzie kranowej. Naturalny węgiel, który jest w nim zawarty, produkuje się z łupin orzecha kokosowego. Produkt jest w pełni bezpieczny dla zdrowia, co mogą potwierdzić systematyczne badania i uzyskane certyfikaty. Butelkę filtrującą Dafi, można zakupić aż w trzech pojemnościach. Najmniejsza z pojemności ma zaledwie tyle, co puszka coli 0,3 L i została stworzona specjalnie z myślą o najmłodszych. Butelka 0,5 L może być wygodnie zabierana, ze sobą na spacer lub do pracy. Największą 0,7 L można ze sobą zabrać np. na siłownię lub w dalekie podróże.

Dafi butelki filtrujące

Butelki filtrujące Dafi są odpowiednim rozwiązaniem dla sympatyków wody kranowej, które chcą pić odpowiednio przefiltrowaną wodę. W butelkach, które są poręczne i posiadają zróżnicowaną pojemność, można znaleźć odpowiednie filtry. Warto jednak pamiętać o tym, że aby butelka Dafi filtrująca działała poprawnie, powinniśmy systematycznie, co miesiąc wymieniać w niej filtry.

Filtry są odpowiedzialne za usuwanie smaku i zapachu chloru, który znajduje się w wodzie. Dzięki temu woda z kranu niemal od razu po przefiltrowaniu nadaje się do spożywania i może być wykorzystywana m.in. w czasie intensywnych treningów na świeżym powietrzu lub na hali. Butelka Dafi na wodę może być przydana zwłaszcza w letnim okresie, gdy wysokie temperatury mogą dawać się we znaki, lub gdy chcemy wykonać intensywne i zaplanowane treningi. W takich sytuacjach należy pamiętać o nawadnianiu organizmu.

Filtr do butelek dafi – gwarancja zdrowia

butelka dafi wszystkie kolory

https://https://www.pexels.com/pl

Na rynku można znaleźć butelki w różnych wariantach pojemnościowych. Niezwykle często od wielkości butelki filtrującej zależy jej cena. Butelka, wyposażona w filtr Dafi, jest nie tylko bezpieczna w stosowaniu przez ludzi, a nawet i dzieci, ale również jest bardzo łatwa w użytkowaniu. Można z niej korzystać np. podczas dłuższych spacerów, wyprawy biegowej, lub też wycieczek rowerowych, albo górskich wypraw.

Butelka Dafi filtrująca jest wyposażona również w aktywny węgiel, który sprawia, że woda kranowa, może być sprawnie filtrowana, bez względu na to, jakie warunki pogodowe panują na zewnątrz. Cena za tego rodzaju produkty, są naprawdę przystępne  adekwatne do jakości towaru, jakie za to otrzymujemy.

Wszechstronne zastosowanie – butelka dafi

Butelki Dafi, można ze sobą zabierać w dowolnie wybrane miejsce, takie jak szkoła, praca, czy też siłownia. Ze względu na to opinie na ich temat są bardzo pochlebne. Wystarczy jedynie znaleźć odpowiedni model, pojemność i sklep, w którym jest dostępna butelka filtrująca, aby można ją było zakupić i cieszyć się jej walorami na co dzień. Już w krótkim czasie będzie można przekonać się o jej zaletach. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań każda z nas będzie mogła zadbać o właściwe nawodnienia naszych organizmów, zwłaszcza w okresie wzmożonych upałów, co jest niewątpliwie bardzo ważne, jeśli dbamy o własne zdrowie. Butelki doskonale filtrują wodę, zapewniając tym samym pełną wygodę korzystania, przez swoich użytkowników.

Butelka filtrująca – aktywnie i zdrowo

dafi butelki z filtrem

https://https://www.pexels.com/pl

Woda jest niezbędną substancją w naszym organizmie, bez której nie mógłby on prawidłowo funkcjonować. Naukowcy i lekarze zalecają, aby dzienna dawka nie była niższa niż 2L. Co prawda woda w kranie jest bezpieczna, ale nie każdy darzy pełnym zaufaniem miejskie wodociągi, a dodatkowo nie każdemu smakuje woda z kranu. Niestety kupowanie dużej ilości wody w zgrzewkach nie dość, że nie jest ekologiczne, to również nie jest zdrowe dla naszego kręgosłupa, zwłaszcza gdy sklep znajduje się nieco dalej niż za rogiem. Dlatego naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którzy chcą każdego dnia dostarczać odpowiednią ilość wody, do swojego organizmu, wyszedł producent butelek filtrujących wodę. Butelkę filtrującą można stosować zamiennie z dzbankiem filtrującym, ponieważ działa ona na tej samej zasadzie.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZimorodek
Następny artykułTimberland – damskie buty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here