iPhone

iPhone 7 plus jest jednym z modeli, który skutecznie udoskonala kluczowe elementy iPhone’a. Dostarcza zaawansowane i nowe aparaty do video i zdjęć. Posiada największą moc i jednocześnie bardzo wydajną baterię, która jest jedną z lepszych w historii tego urządzenia.

Wbudowane głośniki stereo wręcz hipnotyzują fantastycznym dźwiękiem. Wyposażony jest w najjaśniejszy ekran, który wyświetla bardzo szeroką gamę kolorów. Ponadto jest odporny na wodę i zachlapania, a jakby tego było mało, to w dodatku posiada bardzo imponujący wygląd, który mógł być użyty jedynie w takim modelu, jakim jest – iPhone 7 plus.

Odważny dizajn w iPhone 7

iPhone 7 zyskał nowy poziom wynalazczości i precyzji. Onyksowe wykończenie sprawia, że nie da się go z niczym porównać. Jego ogromną zaletą jest budowa, która jest odporna na zachlapania i wilgoć. Tak samo jak jego główny przycisk, którego konstrukcja została całkowicie przeprojektowana niemal od podstaw. Natomiast nowa odsłona unibody, daje poczucie absolutnej gładkości.

Iphone 7

https://pixabay.com/pl

iPhone 7 i Iphone 7 plus

iPhone 7 dostępny jest w dwóch rozmiarach. W standardowym i w wersji powiększone z dopiskiem plus. Ponadto iPhone zdecydowało się na wprowadzenie dwóch nowych wykończeń, w postaci matowej czerni i połyskliwego onyksu.

Zarówno jeden, jak i drugi model wykonane są z ultramocnego aluminium serii 7000 i odpowiednio posiadają 4,7’ i 5,5’. Powyższe modele dostępne są również w standardowych kolorach, czyli srebrze, złocie i różowym złocie.

Wodoodporna obudowa

Za sprawą zmiany projektu obudowy iPhone 7 jest jednym z pierwszych wodoodpornych modeli tego producenta. A dodatkowo spowodowało to, że nie trzeba przejmować się już wilgocią, pyłem, a nawet zachlapaniami.

Nowy przycisk główny

Niezwykle zaawansowany fizyczny przycisk główny iPhona 7, skupia ze sobą zarówno wysoką wytrzymałość na uszkodzenia i niespotykaną wrażliwość na dotyk. Za sprawą takiej nietypowej jak dotąd współpracy z sygnalizatorem taktylnym, ma możliwość bardzo precyzyjnej i niemal natychmiastowej reakcji na nacisk i wyczuwalną informację zwrotną. A jego działanie można z łatwością dostosować do swoich potrzeb. Sprawia to wrażenie, prawda?

Iphone 7 plus

https://pixabay.com/pl

iPhone 7 – aparat

iPhone jest najpopularniejszym producentem telefonów komórkowych z aparatem. A w dodatku teraz został on dodatkowo przeprojektowany i znacznie udoskonalony, dzięki dodaniu optycznej stabilizacji obrazu i zastosowaniu przesłony ƒ/1.8, a także  sześcioelementowemu obiektywowi pozwalającemu robić jeszcze lepsze zdjęcia i filmy nawet w przypadku słabego oświetlenia. A za sprawą nowych zaawansowanych funkcji takich, jak m.in. szeroka gama kolorystyczna, która doskonale sprawdza się zarówno w przypadku tradycyjnych zdjęć, jak i również takich w typie Live Photo, powoduje, że są one znacznie żywsze i po prostu przez to ładniejsze.

iPhone’a 7 Plus – aparat

iPhone 7 Plus nie jest modelem iPhone’a, w którym zmienił się jedynie aparat. Jest to aktualnie bardzo zintegrowany ze sobą system, który składa się aż z 2 aparatów. Jest to dokładnie ten sam model aparatu, który został zastosowany w iPhone 7. Dodatkowo współpracuje on z aparatem, który posiada teleobiektyw i charakteryzuje się znacznie większymi zbliżeniami. Dzięki czemu możliwe jest robienie dużo lepszej jakości zdjęć, nawet z ogromnego dystansu. W dodatku, za sprawą zastosowania nowego efektu opierającego się na uzyskiwaniu głębi ostrości zdjęcia portretowe będą mogły wyglądać jeszcze lepiej i z pewnością będą wywoływały uśmiech!

Wyświetlacz iPhone’a

Niemal wszystkie dostępne opcje korzystania z iPhona dzieją się na jego wyświetlaczu. To właśnie w tym miejscu mamy dostęp do wszystkich zdjęć, do czytania wiadomości i robienia mnóstwa innych czynności. A przez to, że ekran iPhona 7 kopiuje dokładnie te same kolory, takie jak cyfrowy przemysł filmowy, treści, które są wyświetlane, stają się znacznie żywsze i w dodatku rozświetlone dodatkowym blaskiem. Gwarantując tym samym znacznie więcej światła.

 

Jest to telefon, który z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here