Woman’s Space start!

Woman’s Space start!

Cześć! Miło mi Was widzieć! Cieszę się, że postanowiliście odwiedzić Woman’s Space. Niech Was nie zmyli nazwa. To nie jest tylko miejsce wyłącznie dla kobiety, to miejsce stworzone przez kobietę, dla wszystkich, którzy chcą umilić sobie poranną kawę lub wieczorem, gdy dzieci pójdą już spać, przeczytać coś ciekawego, pełnego kobiecego punktu widzenia i czegoś, co choć na chwilę pozwoli oderwać głowę od codziennych spraw.

Dlatego gorąco witam Panie i Panów. Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej. Tyle wstępu, teraz powiem Wam, co będziecie mogli tutaj znaleźć.

  • Codzienność – rubryka iście lifestylowa. Znajdziecie w niej moje rozważania na przeróżne tematy. Będzie pogadankowo i chętnie w takich momentach wejdę z Wami w gorącą dyskusję.
  • Czy warto – kącik recenzji. Pod lupę będę brała kosmetyki, książki, filmy… Chętnie opowiem, Wam o swoich wrażeniach i usłyszę, jakie jest Wasze zdanie.
  • Od kuchni – tutaj może nieczęsto będzie się coś działo. Od czasu do czasu ugotuję coś specjalnie dla Was, przy okazji zdradzając mój tajemny przepis.
  • Trendy – hit czy kit? Czy czerwone spodnie są teraz modne? Co nosi się tej jesieni? W jakie dodatki do mieszkania warto inwestować, a w które już dawno odeszły do lamusa? Na te i setki innych pytań postaram się odpowiedzieć.
  • DIY – robótki ręczne. Uwielbiam tworzyć i chętnie pokażę Wam kilka niebanalnych pomysłów na zwykłe przedmioty. Grzechem byłoby pozostawiać takie lifehacki zostawiać tylko dla siebie 🙂

A zdjęcia? Tylko mojego autorstwa. Chce Wam pokazać moją kobiecą przestrzeń, a nie serwować pokaz fotografii z banku zdjęć.

Będzie mi niezmiernie miło, gdy będziecie mówić mi, o czym chcecie przeczytać kolejnym razem. Pamiętajcie, że to miejsce ma być przede wszystkim dla Was!

Twórzmy je razem i bawmy się dobrze!

Woman's Space