Top 5 najbardziej kobiecych blogów

Top 5 najbardziej kobiecych blogów

Z blogosferą jestem związana już od kilku lat. Woman’s Space nie jest moim pierwszym projektem. Do tego czasu zdążyłam zaobserwować i polubić kilku twórców. Na ich blogi powracam regularnie, aby zaczerpnąć inspiracji, zmotywować się i odprężyć przy ciekawej lekturze. Grzechem byłoby nie podzielić się z Wami moją listą – top 5 najbardziej kobiecych blogów.

Antypatycznie.pl

Blog pisany przez Aleksandrę Klisko. Mówi o sobie, że jest lewakiem i obywatelką świata. Jej teksty są szczere, subiektywne i ironiczne. Teksty Oli czyta się jednym tchem. Miejsce dla osób (nie tylko dla kobiet), które nie patrzą na świat zbyt poważnie i mają do niego dystans. Jeżeli właśnie tacy jesteście, to spędzicie niejeden wieczór, czytając wpisy na antypatycznie.pl.

Socjopatka.pl 

Dagmara Sobczak jest socjologiem blogosfery. Od dwóch lat tworzy bloga, na którym porusza tematy związane ze zdrowiem, pracą, karierą i nie tylko. Nie musicie się martwić na zapas – Daga tworzy treści w sposób bardzo przystępny, pozwalający każdemu na zrozumienie poruszanego tematu. Według mniej najlepszy SocjoBloger w polskiej blogosferze.

LeanStudying.pl

Strona tworzona przez Annę Stanclik. Jeśli marzysz o osiągnięciu sukcesu w życiu, to właśnie na LeanStudying.pl dowiesz się, jak to zrobić. Ania wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy przez całe studia myśleli, że dyplom uczelni wyżej otworzy wszystkie drzwi, a po ich zakończeniu zderzyli się z brutalną rzeczywistością. Gwarantuję, że zostaniecie z Lean Studying na dłużej.

WariacjeNieZawszeNaTemat.pl

U Karoliny jest bardziej lifestylowo niż u poprzedniczek. Autorka to miłośniczka fotografii i książek. Spora dawka humoru, sarkazmu i ironii. W spektrum poruszanych tematów każdy znajdzie coś dla siebie. Gwarantuję Wam, że jeżeli przeczytacie choć jeden tekst na WariacjeNieZawszeNaTemat.pl, to wrócicie tam szybkością światła chłonąć kolejny tekst.

Madame-Malonka.pl

UWAGA! Nie wchodzić na blog, jeżeli burczy Wam w brzuchu! Madame Malonka to przede wszystkim niesamowite dania. Piecze, gotuje i dzieli się przepisami ze swoimi czytelnikami. Przepisy dopełniają przepiękne, dopracowane zięcia. Aż chce się jeść! Nie jest to blog wyłącznie kulinarny. Na Madame-Malonka.pl poruszane są również tematy lifestylowe, urodowe i podróżnicze.

Podsumowanie

Kolejność, w jakiej przedstawiłam powyższe top 5 najbardziej kobiecych blogów, jest przypadkowa. Każda z Pań w przewspaniały sposób tworzy naszą polską blogosferę. Wejdźcie, przeczytajcie i zostańcie na ich blogach na długi czas 😉