Fotoksiążka

Bez względu na to, co wybierzemy, czy postawimy na fotoksiążkę, czy na album, to będzie to piękna pamiątka, dzięki której będziemy w stanie wracać do naszych wspomnień. Fotoksiążka jest krokiem w przyszłość, ponieważ nie wymaga używania kleju, ani innych elementów klejących, które muszą być stosowane w przypadku standardowych albumów na zdjęcia. Ponadto w fotoksiążce możemy umieścić cały kolaż ze zdjęć, które się przeplatają i tematycznie je podpisać.

Fotoksiążka, to książka, która składa się z ilustracji, przedstawiających Twoje zdjęcia. Dzięki niej możesz opowiedzieć za pomocą znajdujących się w niej kart – historię i podzielić się nią z bliskimi. Tworząc album z Twoimi fotografiami, zrobionymi autorsko, oraz za pomocą dodatkowych dekoracji, będzie ona stanowiła bezcenną pamiątkę dla Twojej rodziny lub dla osoby, która zostanie obdarowana takim prezentem.

Na jakie parametry warto zwrócić uwagę zamawiając fotoksiążkę

– format fotoksiążki (poziomy, pionowy)

– wielkość (jakie wymiary ma fotoksiążka)

– papier (najlepiej wybierać papier kredowy o wysokiej gramaturze)

– okładka (twarda/miękka, matowa/błyszcząca)

– liczba stron (najczęściej spotykane od 20-200 stron)

– pudełko (czy w zestawie dostępne jest pudełko do przechowywania fotoksiążki, mogące służyć również jako pudełko prezentowe)

Okładka fotoksiążki

Każdy z nas zdaje sobie doskonale sprawę, jak ważne jest pierwsze wrażenie, dlatego jest możliwość, aby okładka stworzonej przez nas fotoksiążki była spersonalizowana. Można dokonać wyboru spośród tysięcy modeli i zdecydować się na taką, o której się marzy np. z gąbką lub bez z dodatkowym laminatem matowym.

Fotoalbum

https://pixabay.com/pl

Zazwyczaj podstawowy pakiet zawiera fotoksiążkę w twardej oprawie i z błyszczącym laminowaniem stron. Za sprawą ulepszeniom, które można wybrać indywidualnie, można ją spersonalizować i sprawić by była jedyna i niepowtarzalna.

Wybierając fotoksiążkę z laminatem błyszczącym, możemy mieć pewność, że zyska ona nieco na elegancji, ponieważ taka technika wykończenia dodaje jej blasku. Ponadto taki matowy wygląd sprawia, że dotykając okładkę fotoksiążki, mamy odczucie, jakbyśmy stykali się z aksamitem.

Dodatkowe ulepszenie w postaci miękkiej gąbki, która znajduje się wewnątrz okładki, powoduje, że wygląd fotoksiążki jest znacznie bardziej szlachetny, a przy tym również sprawia wrażenie ekskluzywnego produktu. Całość nie tylko jest miła dla oka, ale również dla naszego zmysłu dotyku.

Wydruk fotoksiążki

zdjęcia

https://pixabay.com/pl

Fotoksiążka może być wydrukowana na różnego rodzaju papierze, jednak najlepiej wybierać papier kredowy, którego gramatura wynosi minimum 200g/m2 . Ponadto może występować w różnej liczbie stron, firmy zajmujące się profesjonalnym drukiem fotoksiążek, najczęściej oferują książki liczące od 20 do 200 stron, z nadrukiem znajdującym się na obu stronach kartki. Jest to równoznaczne z tym że będziesz mieć mnóstwo miejsca na umieszczenie swoich zdjęć, a w jaki sposób je ułożysz, czyli czy będą one rozdzielone pod względem chronologicznym, określonych wydarzeń, osób, a może po prostu kolorystycznie – zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twoich pomysłów.

Korekta zdjęć

Korekta zdjęć, która zrobi wszystko za Ciebie. Wiele firm oferuje dodatkową usługę w postaci automatycznej korekty zdjęć. Dzięki temu specjalny system od razu po wgraniu zdjęć sprawdzi i ewentualnie skoryguje, oraz poprawi jasność, kontrast, a także nasycenie kolorów na zdjęciach. Nie warto korzystać z tej usługi jeśli już wcześniej zadbaliśmy o edycję zdjęć samodzielnie, oddaliśmy to w ręce profesjonalisty lub po prostu skorzystaliśmy z ogólnodostępnych edytorów, które oferuje m.in. Instagram.

Fotoksiążka 7C

Fotoksiążka w formacie 7C jest najnowszą i najbardziej ekskluzywną wersją tego nowoczesnego albumu. Charakteryzuje się bardzo wysoką klasą technologii druku, która nie korzysta jedynie 4 kolorów, tak jak ma to miejsce w przypadku standardowych fotoksiążek, a za to wykorzystuje ich aż 7! Dzięki tak szerokiej gamie kolorów gotowe zdjęcia będą mogły osiągnąć jeszcze większą głębię kolorów i oddać ich naturalne barwy.

Jeśli spodobał Ci się nasz wpis, koniecznie sprawdź poprzedni artykuł!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here